Nová prodejna v Brně: JURA Brno | Vídeňská 34 | 9-17hod

Kávovar Jura E8: Perfektní volba pro kávové nadšence

Hledáte ten nejlepší automatický kávovar pro svůj domov? Nemusíte hledat dále, Jura E8 je tím pravým pomocníkem pro všechny milovníky kávy. S pokročilými funkcemi, snadnou údržbou a lahodnou kávou je Jura E8 dokonalým doplňkem do kuchyně každého kávového fanouška. V tomto komplexním průvodci se dozvíte vše, co potřebujete vědět o tomto úžasném stroji.

Kávovar Jura E8 Moonlight Silver banner

Hlavní vlastnosti kávovaru Jura E8

Vysokotlaký systém

Jura E8 disponuje vysokotlakým systémem, který zajišťuje dokonalou extrakci kávy a bohatou, sametovou cremu. Díky tomuto systému si můžete vychutnat širokou škálu kávových nápojů, od espressa až po cappuccino, s tím nejlepším aroma a chutí.

Integrovaný mlýnek

Kávovar Jura E8 je vybaven integrovaným mlýnkem, který vám umožní používat čerstvě mletá kávová zrna pro co nejlepší chuť vašeho nápoje. Mlýnek je navržen tak, aby minimalizoval teplo a tření během mletí, což zajišťuje zachování chuti a aroma kávy.

Kávovar Jura E8 zásobník kávová zrna

Mléčný systém

Jura E8 má speciální mléčný systém, který umožňuje snadnou přípravu mléčných kávových nápojů. Systém automaticky ohřívá a napěňuje mléko, které se poté smíchá s kávou, čímž vytvoří lahodné cappuccino, latte macchiato nebo další mléčné nápoje.

Personalizace nápojů

Kávovar Jura E8 umožňuje uživatelům personalizovat nápoje podle svých preferencí. Můžete si nastavit velikost, sílu a teplotu kávy, stejně jako množství mléka a pěny. Tato funkce je ideální pro ty, kteří si rádi užívají kávu přesně podle svého gusta.

Displej u kávovaru Jura E8

Porovnání Jura E8 s konkurencí

Jura E8 vs Jura E6

Jura E8 nabízí více funkcí než E6, jako je integrovaný mlýnek, možnost personalizace nápojů a širší škálu kávových nápojů. Jura E6 je však cenově dostupnější a může být vhodnější pro ty, kteří hledají základní automatický kávovar.

Jura E8 vs Jura S8

Jura S8 je vyšší řada než E8 a nabízí několik přidaných funkcí, jako je dotykový displej a ještě větší možnosti personalizace. Jura E8 však stále nabízí vynikající kvalitu kávy a je cenově dostupnější než S8, což z něj činí skvělou volbu pro většinu kávových nadšenců.

S8 Chrom
 
S8 Chrom
Na dotaz
34 702,48 Kč bez DPH
41 990 Kč
15380
s8 2 ms
 
33 049,59 Kč bez DPH
39 990 Kč
15382

Jura E8 vs Jura WE6

Kávovar Jura WE6 je ve svých funkcích a vlastnostech trochu odlišný od modelu E8. Hlavním zaměřením Jura WE6 je příprava černé kávy a espressa, zatímco E8 nabízí širší spektrum nápojů včetně těch s mlékem. Navíc, E8 je vybaven dotykovým displejem a umožňuje personalizaci nápojů, což u Jura WE6 není k dispozici.

big we6
WE6
Skladem
30 570,25 Kč bez DPH
36 990 Kč
15114

Jura E8 vs Jura Ena 8

Jura ENA 8 je kompaktnější a jednodušší model, který se hodí pro ty, kteří mají omezený prostor v kuchyni. Jura E8 nabízí více funkcí a možností personalizace, což jej činí vhodnějším pro náročnější kávové nadšence.

ena8 fnw ec sc packshot
23 132,23 Kč bez DPH
27 990 Kč
15493

Údržba a čištění kávovaru Jura E8

Údržba a čištění kávovaru Jura E8 je snadné a intuitivní. Díky integrovaným programům pro oplachování, čištění a odvápnění je údržba stroje jednoduchá. Doporučuje se pravidelně měnit vodní filtr a čistit mlýnek, aby byl kávovar v co nejlepším stavu. Jura E8 také disponuje automatickým čistícím cyklem pro mléčný systém, který zajišťuje čistotu a hygienu při přípravě mléčných nápojů.

Možnost použít vlastní kávová zrna

Jura E8 umožňuje použití vlastních kávových zrn, což dává uživatelům možnost experimentovat s různými chutěmi a značkami kávy. Mlýnek s nastavitelnou hrubostí mletí umožňuje přizpůsobit extrakci kávy podle vašich preferencí. Tato funkce je ideální pro ty, kteří chtějí mít úplnou kontrolu nad chutí svého nápoje.

Cena Jura E8

Cena Jura E8 je vyšší než u některých konkurenčních modelů, ale za tuto cenu dostanete špičkový kávovar s vysokou kvalitou a širokou škálou funkcí. Vzhledem k výkonnosti, možnostem personalizace a jednoduchosti údržby je Jura E8 investicí, která stojí za zvážení.

Jura E8 recenze

Recenze uživatelů Jura E8 jsou vesměs pozitivní. Kávovar je často chválen pro svou vysokou kvalitu, jednoduchost ovládání a širokou škálu možností personalizace. Někteří uživatelé však zmiňují, že by uvítali dotykový displej, který je k dispozici u vyšších modelů. Přesto je Jura E8 považován za jeden z nejlepších automatických kávovarů na trhu.

Nebo si také můžete přečíst naši recenzi kávovaru Jura E8, kde jsme se podívali podrobně na všechny vlastnosti kávovaru -> Recenze Kávovaru Jura E8

Nejlepší kávovar pro domácí použití

Jura E8 je jedním z nejlepších kávovarů pro domácí použití, protože nabízí výkonný výkon, snadnou údržbu a širokou škálu možností personalizace. I když je jeho cena vyšší než u některých konkurenčních modelů, jeho kvalita a funkce ospravedlňují investici. Pokud hledáte kávovar, který vám poskytne špičkový zážitek z kávy přímo u vás doma, Jura E8 je ideální volbou. Jeho schopnost přizpůsobit se vašim preferencím a jednoduchost použití z něj činí skvělý nástroj pro milovníky kávy. Navíc, díky možnosti použít vlastní kávová zrna, můžete experimentovat s různými chutěmi a značkami kávy, aby každý šálek byl přesně podle vašeho vkusu.

Jura E8 Dark Inox (EC) produkt
24 785,12 Kč bez DPH
29 990 Kč
15583
jura e8 ec pianowhite packshot
24 785,12 Kč bez DPH
29 990 Kč
76082
e8 ec platin packshot
24 785,12 Kč bez DPH
29 990 Kč
76083

Závěr

Jura E8 je skvělý automatický kávovar, který nabízí širokou škálu funkcí a možností personalizace. Jeho výkonný mlýnek, systém pro přípravu espressa a mléčných nápojů, spolu s jednoduchým ovládáním a udržováním, z něj činí atraktivní volbu pro kávové nadšence. Přestože existují konkurenční modely s pokročilejšími funkcemi, Jura E8 stále nabízí vynikající kvalitu a hodnotu za peníze, které uspokojí většinu kávových nadšenců.

Hodnocení kávovaru Jura E8

Klady

 • Široká škála kávových nápojů
 • Integrovaný mlýnek s nastavitelnou hrubostí mletí
 • Možnost personalizace nápojů
 • Snadná údržba a čištění
 • Výkonný a efektivní systém pro přípravu espressa

Zápory

 • Vyšší pořizovací cena než u některých konkurenčních modelů
 • Někteří uživatelé mohou preferovat dotykový displej, který je k dispozici u vyšších modelů
 • Poměrně velká velikost může být problém v menších kuchyních

Pokud hledáte automatický kávovar, který vám umožní užívat si širokou škálu kávových nápojů a personalizovat je podle svých preferencí, Jura E8 je skvělou volbou. I když existují konkurenční modely s více funkcemi nebo nižší cenou, Jura E8 stále nabízí vynikající kvalitu a hodnotu za peníze, které uspokojí většinu kávových nadšenců.

FAQ - Často kladené otázky

 • Jaké jsou hlavní vlastnosti kávovaru Jura E8?

Kávovar Jura E8 nabízí několik klíčových vlastností, mezi které patří: vysoký výkon, široká škála nastavení a možností, P.E.P. systém pro extrakci espressa, který zajišťuje optimální extrakci a bohatou chuť kávy, a integrovaný mléčný systém pro přípravu mléčných nápojů.

 • Jak se Jura E8 srovnává s ostatními automatickými kávovary?

Jura E8 je jedním z nejlepších automatických kávovarů na trhu, díky své vysoké kvalitě, inovativním technologiím a široké škále možností. Ve srovnání s konkurencí nabízí Jura E8 lepší kontrolu nad přípravou kávy, přizpůsobení preferencím uživatele a dlouhou životnost.

 • Jak čistit a udržovat kávovar Jura E8?

Údržba a čištění kávovaru Jura E8 je poměrně jednoduché. Kávovar je vybaven integrovaným programem čištění a odvápňování, který vás provede krok za krokem procesem. Doporučuje se také pravidelně čistit zásobník na kávu, zásobník na vodu a mléčný systém, aby byl kávovar vždy čistý a hygienický.

 • Mohu použít vlastní kávová zrna s kávovarem Jura E8?

Ano, kávovar Jura E8 umožňuje použití vlastních kávových zrn, což vám umožní experimentovat s různými chutěmi a značkami kávy podle vašeho vkusu.

 • V jakém cenovém rozmezí se pohybuje Jura E8?

Cena kávovaru Jura E8 se pohybuje v rozmezí 20 000 - 30 000 Kč, což závisí na prodejci a konkrétním modelu. Přestože se jedná o vyšší cenovou kategorii, kvalita, inovace a možnosti, které Jura E8 nabízí, ospravedlňují investici.

Kávovar Jura E8 barevné kombinace

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz