JURA STORE Brno | Vídeňská 34 | 9-17hod

Káva New York Caffé Extra 1 kg

800 Kč 714,29 Kč bez DPH
Skladem

Káva New York Caffé Extra 100% Arabica - zrnková káva 1 kg je exkluzivní směs 100% Arabik, která byla v roce 2002 vyhlášena časopisem Gourmet Magazine nejlepší kávou na světě. Tato výjimečná káva je vytvořena spojením nejlepších středoamerických zrn s 5–7% podílem nejdražší odrůdy na světě – kávy Jamaica Blue Mountain. Její nádherné aroma, plný charakter a jemná čokoládová chuť ji činí ideální volbou pro ty, kteří preferují sladší druhy kávy s vyváženým a sametovým dozvukem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

New York Caffé Extra 100% Arabica zrnková káva 1 kg je výjimečná směs káv, která v sobě spojuje to nejlepší z káv střední Ameriky s exkluzivní odrůdou Jamaica Blue Mountain. Tato káva byla v roce 2002 oceněna časopisem Gourmet Magazine jako nejlepší káva na světě, což svědčí o její vynikající kvalitě a chuťovém zážitku.

Původ kávy Jamaica Blue Mountain je důležitým faktorem, který tuto kávu činí tak výjimečnou. Zrnka pocházejí pouze od nejlepších vysokohorských odrůd kávy Arabika a musí vyrůstat ve výškách do 1 800 m na jižním konci ostrova Jamaica, na ploše 6 000 ha. Káva je sklízena na kávových plantážích na velkých hřebenech Modrých hor (Blue Mountains) a podléhá přísné kontrole Jamaica Coffee Industry Board, aby se udržela a zlepšila kvalita jamajské kávy. Vzhledem k nízké produkci míří většina této kávy do Japonska, což ji činí vzácnou, exkluzivní a lahodnou delikatesou.

Historie značky Caffé New York sahá zpět až osmdesát let. Tato rodinná pražírna byla založena majitelem kavárny New York v lázeňském městě Montecatini Terme v Toskánsku. Na začátku 30. let zakoupil stroj na pražení kávy, aby mohl nabízet svým klientům výjimečný produkt. Jeho káva byla tak vynikající, že se rychle rozšířila pověst o její kvalitě, a lidé dokonce jezdili z nedaleké Florencie, aby si mohli vychutnat její lahodnou chuť. Logo značky Caffè New York s obrázkem černošské ženy držící hrst kávových zrn je symbolem této tradiční kávy. Tato rodinná tradice se přenesla až na třetí generaci a dodnes přetrvává.

Kávu New York Caffé Extra 100% Arabica zrnkovou 1 kg můžete vychutnat v domácnostech i kancelářích a ocení ji zejména ti, kteří hledají kávu s výjimečnou chutí a kvalitou. Je to poklad mezi kávami, který vám přinese nezapomenutelný kávový zážitek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jiná káva
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz