Děkujeme za návštěvu P E T R A C O stránek.

JURA - 3 fázové čistící tablety 6ks

 
 

JURA Cleaning tablets - 3 fázové čistící tablety pro kávovary JURA

Dostupnost Skladem
Cena 247,11 Kč bez DPH
299 Kč    
Značka JURA
Kategorie Čištění přístroje
 

JURA Cleaning tablets - 3 fázové čistící tablety 6ks

3-fázové čistící tablety - Účinné čištění, zlepšení funkčnosti, dlouhotrvající ochrana

Údržba automatického kávovaru a hygiena při práci s mlékem, kávou a vodou jsou klíčem k udržení velmi vysoké úrovně kvality kávy. Každý kávovar JURA má bezúdržbovou spařovací jednotku se samočistícím programem na pouhý stisk tlačítka. Náš výzkumný tým vyvinul vynikající čistící tablety. Jejich intenzivní účinnost spočívá v tom, že je jejich čistící a ochranný účinek obrovsky posílen. Nová 2 fázová čistící tableta kávovar nejen vyčistí, ale také zamezí hromadění mastnoty z kávových zbytků.

Je velmi snadné začít čistící proces pouhým stisknutím tlačítka

 

Fáze I, čištění:

Speciální složení účinně uvolňuje mastnotu a částice ve spařovací jednotce a sítku. Voda ohřátá na 80 ° C důkladně propláchne tyto komponenty uvnitř i zvenku.

Fáze 2, čištění:

Po vyčištění spařovací komory od kávových mastnot, jsou stěny a těsnění ošetřeny emulzí, která zlepšuje tření pohyblivých částí.

Fáze 3, ochrana:

Speciální účinné látky zacelí plochy a na povrchu vytvoří, ochranu, která dlouhodobě zlepšuje povrchové vlastnosti spařovací komory.

Výsledek:

Hygienicky čistý automatický kávovar plně připraven pro dokonalou kvalitu kávy a dokonalé potěšení stisknutím tlačítka. Používejte pouze originální JURA čistící tablety k čištění a ochraně vašeho JURA automatického kávovaru. Pouze tyto tablety jsou dokonale sladěny s automatickým čisticím programem.

Hmotnost 0.015 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: