Jura J8 Piano White

43 990 Kč 36 355,37 Kč bez DPH
Skladem

Jura J8 je špičkový kávovar s jednoduchým ovládáním a luxusním designem. Kromě klasických kávových specialit umí připravit také lahodné mléčné nápoje s novou funkcí Sweet Foam, která vytvoří krémovou pěnu s jemnou sladkou chutí. Díky technologii P.E.P.® se vám podaří vytvořit dokonalou kávu s plnou a intenzivní chutí. Kávovar Jura J8 Piano White vám tak nabízí širokou škálu možností pro každodenní kávový zážitek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jura J8

Kávovar Jura J8 Piano White představuje novou generaci oblíbené řady J a nabízí celou řadu technických inovací, které zaručují ještě dokonalejší kávový zážitek.

S funkcí Sweet Foam můžete dochutit mléčnou pěnu libovolným sirupem a vytvořit si tak sladké latte nebo jiné oblíbené speciality. Mlýnek P.A.G.2+ s aktivním sledováním hrubosti mletí a spařovací jednotka 8. generace s 3D procesem spařování zajišťují optimální výsledek a maximální chuť za všech okolností.

S Coffee Eye je ovládání ještě pohodlnější, protože detekuje umístění šálku a automaticky přizpůsobí výběr na displeji dostupným specialitám. Kromě toho, čištění mléčného systému je teď ještě jednodušší, jenom lehce stiskněte tlačítko. Kromě vysoké kvality vnitřních součástí, má kávovar J8 také luxusní vnější provedení, které dodává tomuto modelu charakteristickou tvář.

Kávovar Jura J8 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají dokonalou kombinaci technologií a designu.

 

P E T R A C O - specialista na kávovary


 Mléčná pěna s příchutí - Sweet Foam kávovar Jura J8 Piano White

Ochucená pěna s lahodnou příchutí

S kávovarem Jura J8 budete mít při přípravě kávových specialit nekonečné možnosti. Nová funkce Sweet Foam umožňuje přidat sirup přímo do mléčné pěny během přípravy a tak vytvořit jedinečnou chuťovou zkušenost. Díky možnosti výběru a dávkování sirupu můžete přesně přizpůsobit chuť a intenzitu mléčné pěny svým osobním preferencím. S kávovarem Jura J8 si můžete připravit i trendy nápoje jako je Sweet Latte jednoduše stisknutím tlačítka. Použití čistých a čerstvých ingrediencí je klíčové pro dokonalý výsledek kávových specialit, a to právě nabízí kávovar Jura J8. S tímto kávovarem se stává příprava kávy a mléčných specialit snadnou a příjemnou záležitostí.

 Funkce sledování šálku u kávovaru Jura J8 Piano White

Sledování šálku - Kávové oko

Jura J8 vyniká také funkcí Coffee Eye, která umožňuje jednoduché sledování umístění šálku při přípravě kávy nebo kávových specialit. Díky tomuto inteligentnímu senzoru se výběr speciality na displeji automaticky přizpůsobí umístění šálku pod hlavní výpustí nebo pod tryskou pro kávo-mléčné nápoje. Toto vylepšení přináší ještě snadnější a intuitivnější ovládání kávovaru Jura J8.

 Prémiový mlýnek u kávovaru Jura J8 Piano White

Mlýnek P.A.G.2+ 
Mlýnek P.A.G.2+ se řadí na vrchol svého segmentu s akustickým designem inspirovaným Formulí 1. Aktivní sledování jemnosti mletí zaručuje kontrolu nad aroma a stálou vysokou kvalitu mleté kávy. Podle vybraného nápoje kávovar navrhne nastavení mletí na "jemné" nebo "silné", což umožňuje ovládnout chuť v šálku. Stupně jemnosti mletí je možné upravit kdykoliv, nicméně systém P.A.G.2+ je nečinný před a po přípravě kávy, což prodlužuje jeho dlouhověkost. Tímto způsobem automatický kávovar Jura J8 osloví ještě delší dobu svou dokonalou chutí.

 Bílé provedení designu kávovar Jura J8 Piano White

Moderní design
Symetrie a jednoduchost jsou klíčovými prvky vzhledu kávovaru Jura J8. Vysoké standardy výroby a preciznost zpracování potvrzují jeho kvalitu a dokonalost. Tento design, který je moderní reinterpretací již oceněného vzhledu, upoutá vaši pozornost na detaily. Prezentace čerstvých kávových zrn, snadné ovládání a osvětlení lahodného kávového nápoje se spojují do harmonického celku, který dává výrobku jistou suverenitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prémiové kávovary JURA
Záruka: 25 měsíců
Hmotnost: 10.2 kg
Latté macchiato pouhým stisknutím tlačítka: ANO
Cappuccino pouhým stisknutím tlačítka: ANO
Množství vody lze naprogramovat ke každé přípravě: ANO
Intenzitu kávy lze naprogramovat ke každé přípravě: 10 úrovní
Programovatelné množství mléka / mléčné pěny: ANO
Programovatelná teplota spařování: 3 úrovně
Displej: 4,3" barevný dotykový
Údržba statusem na dispeji (čištění, odvápnění, filtrace): ANO
Výškově nastavitelná výpust na kávu: 65 - 111 mm
Výškově nastavitelný výpust na cappuccino: 107-153 mm
Výškově nastavitelný výpust horké vody: 65 - 111 mm
Objem zásobníku na vodu: 1,9 l
Kapacita zásobníku zbytků kávy (porce): ~ 16
Kapacita zásobníku zrnkové kávy: 280 g
Délka přívodního kabelu: 1,1 m
Napětí: 230 V
Proud: 10 A
Hmotnost: 10,2 Kg
Rozměry: 31,8 × 34,8 × 44,6 cm
Číslo artiklu / barva: 15460 / Piano White (EA)

Jura J8 - Sweet Foam funkce

Prezentace kávovaru a jeho funkcí

Představení přístroje Jura J8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz