Nová prodejna v Brně: JURA Brno | Vídeňská 34 | 9-17hod

Jura X10 Dark Inox (EA)

Novinka
Značka: JURA
84 990 Kč 70 239,67 Kč bez DPH
Skladem

Profesionální stroj pro přípravu teplých a studených kávových specialit – všestranný, robustní a spolehlivý. JURA X10 nastavuje nové standardy a přináší rozmanitost a svěžest. Doslova, protože jeho nabídka zahrnuje až 35 kávových specialit, z toho devět pomocí studené extrakce. Plně automatický proces studené extrakce je jedinečnou funkcí X10 a přináší osvěžující Cold Brew kávy do profesionálního sektoru.

Všestrannost X10 se rozšiřuje také na delší speciality s větším množstvím vody, jako jsou americana a lunghi. Díky funkci One Touch Lungo také připraví tyto speciality jediným stiskem tlačítka. Kromě široké škály nápojů jsou také impozantní mlýnek P.A.G.2+ a funkce profesionálního automatického stroje.

Díky barevnému displeji a fyzickým tlačítkům je X10 snadno ovladatelný, což ho činí vhodným pro kanceláře, samoobslužné prostory nebo gastronomické podniky s denní poptávkou po 80 přípravách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jura X10

Kávovar X10 přesvědčí všestranností, snadným ovládáním a individualitou. Zvládá 35 různých specialit, čímž pokrývá celé spektrum kávových nápojů zjemněných mlékem i mléčnou pěnou a rovněž celou šíři černých kávových specialit. Nová verze tohoto modelu dokonce nabízí i nápoje Cold Brew, kdy jsou kávové speciality připravovány pomocí studené extrakce a výsledkem je studený nápoj ideální do letních dnů.

O vždy perfektní výsledek mletí a zvýšení aroma o 12,2 %* se postará špičková inovace: profesionální mlýnek. Díky funkci One-Touch-Lungo dokáže překvapit dokonce i přípravou dlouhé kávy - Caffè Barista a Lungo Barista. Navíc poskytuje různé stupně teploty horké vody, což ocení zejména milovníci čaje. Důkladně provedená, výškově stavitelná kombinovaná tryska naplní po stisknutí tlačítka šálky nebo sklenice podle volby jednou či dvěma kávovými specialitami současně. Ovládání prostřednictvím barevného displeje velikosti 3,5" s vysokým rozlišením a přidanými tlačítky je navrženo zcela intuitivně. Jasně srozumitelné, moderní obrázky vedou i nezkušeného uživatele přímou cestou k cíli.

  • Mlýnek P.A.G.2+
  • Vypnutí kávovaru je možno časově naprogramovat.
  • Aktivní sledování zrnkové kávy.
  • Integrované programy pro proplach, čištění či odvápnění

  

P E T R A C O - specialista na kávovary


 Možnost studené extrakce kávy s kávovarem Jura X10

Studená extrakce kávy
JURA X10 přináší do kanceláří a samoobslužných prostorů osvěžující kávový zážitek s výběrem Cold Brew káv. Čerstvě pomletá káva stiskem jediného tlačítka a také možnost studené extrakce. To je umožněno studeným extrakčním procesem vyvinutým firmou JURA. V tomto extrakčním procesu studená voda prochází čerstvě mletou kávou, pulzuje pod vysokým tlakem a pomalým cyklem. Ovoce aromata jsou tak optimálně absorbována vodou a vytvářejí přírodní a povzbuzující studený nápoj. 

 Design Jura kávovaru X10

Široká škála kávových specialit pro každého
Rozmanitost je na pořadu dne pro X10. Navržen tak, aby nabídl nejvyšší potěšení, profesionální plně automatický stroj imponuje 35 kávovými specialitami. Repertoár zahrnuje kávové klasiky, jako jsou espresso a cappuccino, až po dvojité speciality s mlékem, jako je latte macchiato, a trendy Cold Brews. Jak je zvykem jediným stiskem tlačítka a nyní proudící do šálku přes centrální dvoutryskovou výpusť. X10 znovu definuje kávový zážitek v otevřených kancelářích a samoobslužných prostorech v nepředstavitelných rozměrech.

 Uživatelské rozhraní a displej Jura X10

Robustní a propracovaný
Forma následuje funkci – to je motto X10, který je charakterizován čistými liniemi a přímým uživatelským vedením. Výškově nastavitelná tryska kombinuje horkou vodu, mléko a kávové trysky a zajišťuje snadné ovládání. Nově navržený přední panel v tmavém barvě zdůrazňuje profesionalitu a nadčasovou eleganci automatického kávovaru. Kromě toho X10 imponuje pohodlným a intuitivním ovládacím konceptem přes 3,5" displej. Integrovaný do přední části a doplněný fyzickými tlačítky zdůrazňuje přehlednost profesionálního plně automatického kávovaru.

 Platební systém Jura X10

Podpora moderních platebních metod
JURA X10 lze volitelně doplnit rozhraním MDB od společnosti JURA. Tím podporuje nejběžnější platební systémy a nabízí maximální flexibilitu a jednoduchost. Ať už jde o kreditní karty, identifikační karty nebo mobilní platební systémy, volba je otevřená. K dispozici je také JURA Pocket Pilot. Kromě bezkontaktního placení tato bezplatná softwarová aplikace od JURA imponuje fakturačním a správním systémem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary JURA do kanceláře a firmy
Záruka: 12 měsíců / domácnost 24 měsíců
Hmotnost: 14 kg
Variabilní spařovací komora: 5 - 16 g
Intelligent Pre-Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©): Ano
Inteligentní předehřívání: Ano
Výkonné čerpadlo, 15 barů: 1
Systém ohřevu s termoblokem: 1
Fluid system: 1
Sledování odkapového roštu: Ano
Stav údržby na displeji: Ano
Integrované programy proplachů, čištění a odvápnění: Ano
Nastavitelná tvrdost vody: Ano
Jeden nebo dva šálky kávy jedním procesem vaření: Ano
Hygiena JURA: certifikace TÜV: Ano
Filtrační patrony: CLARIS Pro Smart / CLARIS Smart
Zero-Energy Switch: Klasický
Počet individuálně programovatelných kávových specialit: 12
Funkce horké vody: 3 úrovně
App Compatibility: JURA Connect App, JURA Coffee App Professional
Elektricky nastavitelné keramické mlýnky: Mlýnek P.A.G.2+
Počet mlýnků: 1
Pulsní extrakční proces (P.E.P.®): Ano
Programovatelný objem vody: Ano
Programovatelná síla kávy: 8
Programovatelná teplota kávy: 2
Teplota horké vody programovatelná ve stupních: 3 úrovně
Programovatelné množství horké vody: Ano
Počítadlo dnů, které lze resetovat: Ano
Programovatelný čas vypnutí: Ano
Zobrazuje počet příprav jednotlivých nápojů.: Ano
Zobrazení zbývajícího času: Ano
Zobrazení prostého textu/grafiky: Barevný 3.5" displej s tlačítky
Výškově stavitelná kávová výpust: 65 - 111 mm
Výškově stavitelná výpust na cappuccino: 107 - 153 mm
Počet zásobníků na kávová zrna: 1
Doporučená denní kapacita: 80 káv/ den
Objem vodní nádržky: 5 l
Zásobník zbytků (počet porcí): 35
Kapacita zásobníku na kávová zrna s víkem pro zachování aroma: 1000 g
Délka kabelu: 1,2 m
Napětí: 230 V
Proud: 10 amp
Frekvence: 50 Hz
Příkon: 1450 watt
Spotřeba v režimu stand-by: ≤ 0,01 W

youtube

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz