Děkujeme za návštěvu P E T R A C O stránek.

JURA Automatický šlehač na mléko Hot & Cold

 

Jednoduchý a rychlý způsob jak připravit dokonale nadýchanou, naprosto luxusní pěnu.

Dostupnost Skladem
Cena 2 057,85 Kč bez DPH
2 490 Kč    
Značka JURA
Kategorie Příslušenství
Záruka 12 měsíců / domácnost 24 měsíců
 

Nadýchaná, naprosto luxusní pěna. Z čerstvé a hutné mléčné pěny z napěňovače mléka JURA budete moci připravit speciality jako např. Flat White, novinku mezi nápoji, která je aktuálně „in“, poprvé také studená. 

Čistý, střízlivý tvar, propracovaný vzhled a ergonomie stejně jako zvolené materiály napěňovače Vašich snů umožňuje velice snadnou manipulaci a současně optimální hygienu. Přístroj vybavený dvěma nástavci připravuje studené nebo teplé či horké mléko a mléčnou pěnu pomocí jediného ovládacího tlačítka.

Napěňovač mléka značky JURA využijete jako doplněk k jakémukoli kávovaru nebo jako samostatného pomocníka pro všechny milovníky specialit s mlékem.

  • Skvělá cesta k přípravě rozmanitých mléčných specialit
  • Studená, teplá, nebo horká mléčná pěna (dle Vaší volby stiskem tlačítka)
  • Jednoduché ovládání jedním tlačítkem
  • Automatické ukončení procesu přípravy
  • Kvalitní, designově vyvedený a jednoduchý na čištění díky teflonovému vnitřnímu povrchu

 

P E T R A C O - specialista na kávovary


 

feature1

Ideální pro TVORBU CELĚ ŘADY trendových specialit

Jediným omezením při tvorbě skvělých nápojů je Vaše fantazie! Můžete si vymyslet vlastní recepty nebo se nechat inspirovat našimi recepty. JURA automatický šlehač na mléko pomůže kdykoliv dosáhnout dokonalého výsledku, ať už připravujete latte macchiato, horké nebo studené čokolády, frappé či chai latte.

 

Chlazená pěna nebo horké mléko

Tichý elektromotor pohání nástavec v nádobě na mléko, aniž by přišli do přímého kontaktu. V co nejkratší době se tento nástavec zaslouží o vytvoření perfektní jemné mléčné pěny, buď studené, teplé nebo horké v závislosti na Vašem přání. Pokud si přejete pouze horké mléko, druhý nástavec zabrání tomu, aby se mléko připalovalo.

 

feature2
feature3

Snadné ovládání na jedno tlačítko

Chcete-li si vybrat studenou, teplou nebo horkou mléčnou pěnu, vše co musíte udělat je stisknout ergonomické tlačítko jednou, dvakrát nebo třikrát. Nástavec na mléčnou pěnu se snadno čistí a nádoba na mléko se velmi pohodlně opláchne pod tekoucí vodou.

 

Kompaktní

Napájecí kabel a příslušenství se snadno vejde do spodní části, což znamená, že i nástavec na mléko může být pohodlně uložen spolu s veškerým příslušenstvím.

feature4
Hmotnost 1 kg
Délka přívodního kabelu 0,8 m
Příkon 550 - 650 watt
Napětí 120 - 240 střídavý proud
Frekvence 50 - 60 Hz
Rozměr 12.5 x 12.5. x 20.9
Hmotnost 1 kg

Představení


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: