GIGA X8 2G

od 141 900 Kč od 117 272,73 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Stvořený pro maximální výkon.

Detailní informace

X3 g2
3 dny
141 900 Kč
117 272,73 Kč bez DPH
X3 g2 water connection
3 dny
148 950 Kč
123 099,17 Kč bez DPH
X8 g2 water connection
3 dny
181 990 Kč
150 404,96 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Nový kávovar GIGA X8 je plný překvapení: Dva vysoce výkonné mlýnky s keramickými kameny poskytují po mnoho let spolehlivě přesné a trvale stejnoměrné mletí. To zaručuje špičková inovace: A.G.A.© (Automatic Grinder Adjustment) – elektronicky řízené, automatické dodatečné seřízení. Proces pulsní extrakce (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrakce u tzv. krátkých specialit a systém CLARIS Pro Smart v kombinaci se systémem Intelligent Water System (I.W.S.®) zajišťuje dokonalou kvalitu vody pro čistou chuť.

Kávovar GIGA X8 je vybaven promyšleně navrženou výškově stavitelnou kombinovanou tryskou, která díky technologii jemné pěny umožňuje přípravu módních specialit s mlékem či mléčnou pěnou. Kávové speciality v rekordní době zaručuje Rychlostní funkce.

  • 2 vysoce výkonné keramické mlýnky
  • Pulzní extrakční proces P.E.P
  • Výškově stavitelné výpusti s technologií jemné pěny
  • 32 individuálně nastavitelných kávových specialit

  

P E T R A C O - specialista na kávovary


 Optimální displej kávovaru Jura GIGA X8

Nejmodernější technologie pro maximální požitek
Zlepšený výkon při současné optimalizaci kvality – to je nový kávovar GIGA X8. Ovládání přes výrazný barevný dotykový displej o velikosti 4,3"" a s vysokým rozlišením se prezentuje přehledně a zcela intuitivně. Odkapávací misku, která je vhodná do myčky, je možné jednou rukou vyjmout, vyprázdnit a znovu vsadit. Optimálně položené těžiště při tom zabraňuje vyšplouchnutí vody. Jednoduché, čisté, rychlé, pohodlné – 5hvězdičková myšlenka prostupuje každým detailem.

 Čistění kávovaru Jura GIGA X8

Záruka hygieny s osvědčením TÜV
Stejně snadno, logicky a intuitivně jako ovládání probíhá i údržba nového modelu GIGA X8. Originální čisticí prostředky značky JURA i integrované programy proplachování a čištění zaručují hygienu s certifikací TÜV, a to jediným stisknutím tlačítka. Stejně promyšlená je čištění systému pro dávkování mléka. Spouští se plně automaticky a jediným dotykem displeje a zaručuje dokonalou čistotu při manipulaci s mlékem. Několika jednoduchými pohyby je možné rozložit masivní kombinovanou trysku. Vývody pro mléko jsou umístěny vpředu a jsou snadno přístupné, takže je lze v případě potřeby snadno vyměnit.

 Příslušenství ke kávovaru Jura GIGA X8

Stejně individuální jako Vaše požadavky
Ať už coby samostatný plně automatický kávovar nebo s rozšířením o příslušné periferní zařízení jako např. ohřívač šálků, účtovací systém atd. Kávovar GIGA X8 je ideálním základem pro individuální kompletní řešení pro přípravu kávy v nejrůznějších oblastech použití. V případě potřeby roste spolu s rostoucími požadavky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální kávovary JURA - největší modely Jura
Záruka: 12 měsíců / domácnost 24 měsíců

Představení přístroje

Upoutávka na kávovar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz