Nová prodejna v Brně: JURA Brno | Vídeňská 34 | 9-17hod

S8 Moonlight Silver

39 990 Kč 33 049,59 Kč bez DPH
Na dotaz

Jura S8 Moonlight Silver je vrcholný automatický kávovar, který kombinuje inovativní technologie s elegantním designem. Nabízí 15 kávových specialit na jedno dotknutí, včetně espressa a latte macchiato. Vyniká precizním mlýnkem AromaG3, technologií impulsní extrakce (P.E.P.®) pro dokonalé espresso a tryskou pro jemnou mléčnou pěnu pro luxusní mléčné speciality. Jeho intuitivní dotykový displej a sofistikovaný design v odstínu Moonlight Silver dodávají vaší kuchyni jedinečný šarm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jura S8

Model S8 od společnosti Jura představuje kombinaci nejlepších technologií, kvality, služeb a stylu. Díky inovativním novým technologiím připraví bohatou škálu kávových nápojů ve vynikající kvalitě. Moderní a komfortní obsluha s brilantním barevným 4´3 dotykovým displejem. Perfektní a všestranný design s vynikajícími detaily umocňuje okamžiky radosti. Možnost ovládání pomocí smartphonu nebo tabletu. Pro snadnou hygienu jsou integrovány programy pro proplach a čištění kávových i mléčných cest.

  • kvalitní pomletí díky rychlému AromaG3 mlýnku
  • řízená pulzní extrakce (P.E.P.®) 
  • velký dotykový displej 4´3 TouchScreen 
  • nová tryska pro mléčnou pěnu FineFoam
  • filtr na vodu, který je hned rozpoznán Claris Smart 

  

P E T R A C O 
prémiové kávovary


 Kávové speciality kávovaru Jura S8 Moonlight Silver

Tolik možností, stačí si jen vybrat

Příprava celého spektra kávových specialit od espressa po latte macchiato probíhá pomocí stylového modelu S8 v té nejvyšší kvalitě. Jediným dotykem barevného displeje dotykové obrazovky se šálek naplní jednou z 15 kávových specialit. Za to mohou bezpočetné špičkové inovace. Mlýnek AromaG3 mele kávová zrna ještě přesněji, dvojnásobnou rychlostí a je při tom mimořádně šetrný k aromatu. Proces impulsní extrakce (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrahování u krátkých specialit a roztančí chuťové buňky v případě espressa a ristretta. Díky technologii jemného napěnění lze připravit módní speciality s mlékem a mléčnou pěnou v dokonalé kvalitě.

 Přehledný displej kávovaru Jura S8 Moonlight Silver

Promyšlené moderní ovládání
Přehledně a pohodlně se prezentuje ovládání přes barevný displej 4,3" dotykové obrazovky s vysokým rozlišením. Stačí se lehce dotknout obrazovky špičkou prstu a šálek se začne plnit oblíbenou kávovou specialitou. Inovativní koncept ovládání přes působivou obrazovku je jednoduchý a srozumitelný. Díky grafikám a animacím k návodu je navigace naprosto intuitivní a jsou tak zobrazeny všechny kroky při přípravě kávy. Vede přímou cestou k cíli. Individuální preference uživatele je možné naprogramovat v několika málo krocích. Přejmenovat, přemístit, kopírovat, zdvojnásobit – S8 vše zařídí. Dle přání lze ovládání pohodlně řídit přes stále aktualizovanou a bezplatnou mobilní aplikaci JURA Coffee.

 Příprava mléčné pěny Jura kávovarem S8 Moonlight Silver

Jedinečná mléčná pěna
Přesnost a kvalita do posledního detailu, to je charakteristika designu JURA. Výrobou z materiálů té nejvyšší kvality a jako vzor pro optimální haptiku a optiku se prezentuje nová profesionální tryska na jemnou pěnu u modelu S8. Tento kávovar, vyrobený pro přípravu kávových specialit s mlékem a mléčnou pěnou, vykouzlí latte macchiato a další speciality v té nejvyšší kvalitě jemné pěny. Díky grafikám a moderním animacím na displeji je ovládání snadné jako nikdy.

 Unikátní design a zpracování Jura S8 Moonlight Silver

Design s unikátními detaily
Designéři se shodují: Jasné, symetrické tvary a harmonické linie modelu S8 mu dodávají již na první pohled elegantní estetiku a všudypřítomný výraz. Zušlechtěné materiály a láska k detailu tvoří celkový design, který vyzařuje harmonii a klid. Symbolem vysoké kvality je kryt zásobníku na zrnkovou kávu z ručně leštěného zinkového tlakového odlitku. Detaily a cílené akcenty činí model S8 jedinečným a vyzařují šarm, který rozbuší srdce každého milovníka designu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prémiové kávovary
Záruka: 25 měsíců
Hmotnost: 10 kg
Množství vody lze naprogramovat ke každé přípravě: ANO
Programovatelná úroveň síly kávy: 10
Vícestupňový Aroma+ mlýnek: ANO
Výškově nastavitelná výpust na kávu: 72 - 118 mm
Výpust na cappucino: 114 - 160 mm
Displej: Dotyková obrazovka
Údržba statusem na dispeji (čištění, odvápnění, filtrace): ANO
Termonádoba na mléko z nerezové oceli: volitelné
Spotřeba energie s E.S.M.©: 9 Wh
Příkon v pohotovostním režimu (Stand-by): méně než 0,01 W
Hmotnost: 10 kg
Rozměry: 28 x 34,8 x 43,9 cm
Velikost zásobníku zrnkové kávy: 280 g
Velikost zásobníku zbytků kávy (porce): ~ 16
Délka přívodního kabelu: ~ 1,1 m
Napětí: 230 V AC, 50 Hz
Příkon: 1450 watt
Objem zásobníku na vodu: 1,9 l

Představení přístroje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz