Statistiky návštěvnosti webu
Jura Store Praha má v pátek 29.9.2023 zavřeno. POZOR

GIGA 6

69 990 Kč 57 842,98 Kč bez DPH
Na dotaz

Dokonalost, přesnost, profesionalita v nové dimenzi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svým modelem GIGA 6 dosáhla firma JURA nové definice pojmu „automatický kávovar na kávové speciality“. Tento profesionální přístroj do domácnosti vyniká nejmodernější technologií pro dokonalé výsledky. Vyrobený je z vysoce kvalitních materiálů a zpracovaný se švýcarskou přesností, což znamená, že jasná řeč designu září čirou dynamikou a kompetencí kávovaru GIGA 6. Masivní čelní část z 3 milimetry silného hliníku a těžká víka na ochranu aromatu z chromovaného zinkového tlakového odlitku podtrhují působivým způsobem vysokou kvalitu této nové ikony mezi automatickými kávovary.

Tento mistrovský kus švýcarského inženýrství ovládaný intuitivně pomocí dotykového displeje a tlačítka Blue Crystal Rotary Switch rozmazluje milovníky kávy 28 různými specialitami v dokonalé kvalitě. Umělá inteligence a do nejmenšího detailu promyšlená konstrukce umožňují dosud nevídanou pětihvězdičkovou manipulaci.

  • 28 individuálně nastavitelných kávových specialit v nejvyšší kvalitě
  • 2 samostatné keramické mlýnky
  • Barevný dotykový displej s umělou inteligencí
  • Pulzní extrakční proces P.E.P
  • Rotační ovladač s krystalově modrým podsvícením

  

P E T R A C O - specialista na kávovary


 Příprava kávy u kávovaru Jura GIGA 6

Dokonalost s dvojí jistotou

Dokonalý požitek z kávy je výsledkem ideálních podmínek extrakce. Trendové speciality jsou součtem dokonalých ingrediencí. Nový kávovar GIGA 6 tři různé postupy přípravy kávy a optimální zahřívání a napěňování mléka, které ve třech různých procesech přípravy trendových specialit dokonale uplatňují své silné stránky. Kompletně nové vnitřní uspořádání se soustředěnou dynamikou 2 systémů ohřevu a 2 čerpadly umožňuje paralelní přípravu kávy a mléka resp. mléčné pěny. Nový prestižní objekt značky JURA připravuje na přání dokonce 2 speciality současně. Mléko a mléčnou pěnu lze přizpůsobit individuální chuti a naprogramovat v 10 teplotních stupních.

 Keramické mlýnky kávovaru Jura GIGA 6

Keramické mlýnky

Vyrobeno z jednoho z nejtvrdších materiálů s nejvyšší přesností. Dva  elektronicky nastavitelné mlýnky s keramickými kameny zajistí optimální pomletí kávy. Mlýnky jsou nastavitelné v poměru  4:0, 3:1, 1:1, 1:3, 0:4.

 Technologie kávovaru Jura GIGA 6

Umělá inteligence

S kávovarem GIGA 6 vstupuje do systému ovládání umělá inteligence. Dotykový barevný displej o velikosti 4,3" s vysokým rozlišením zobrazuje uživateli výhradně relevantní informace. Samoučící algoritmus rozpozná osobní chuťové preference a podle toho přizpůsobuje počáteční obrazovku. Tak se na něm zobrazuje 2, 5 nebo 8 preferovaných specialit. Obrázky a symboly jsou jasně srozumitelné, promyšlené a redukované pouze na to podstatné. Speciality lze individuálně pojmenovat a jejich názvy skrýt nebo zobrazit.

 Jednoduché používání kávovaru Jura GIGA 6

Jednoduchá funkčnost

Mimořádný důraz kladli inženýři společnosti JURA na novou konstrukci odkapávací misky. Odkapávací misku, která je vhodná do myčky, lze jen jednou rukou snadno vyjmout, vyprázdnit a znovu nasadit. Optimálně položené těžiště při tom zabraňuje rozlití vody. Jednoduché, čisté, rychlé, pohodlné – pětihvězdičková myšlenka prostupuje každým detailem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prémiové kávovary
Záruka: 25 měsíců
Hmotnost: 18 kg
Latté macchiato pouhým stisknutím tlačítka: ANO
Cappuccino pouhým stisknutím tlačítka: ANO
Množství vody lze naprogramovat ke každé přípravě: ANO
Intenzitu kávy lze naprogramovat ke každé přípravě: 5 úrovní
Programovatelná teplota spařování: 2 úrovně
Vícestupňový Aroma+ mlýnek: ANO
Výškově nastavitelná výpust na kávu: 65 - 111 mm
Šířkově nastavitelná výpust na kávu: 20 - 50 mm
Výpust na cappucino s FeinSchaum technologií: mezi 110 a 153 mm, výškově nastavitelná na souvislé stupnici
Osvětlení šálků: jantarová / bílá
Displej: TFT barevný
Connector System pro variace Cappuccinátorů a trysek na vodu: ANO
Aktivní sledování kávových zrn: ANO
Údržba statusem na dispeji (čištění, odvápnění, filtrace): ANO
Objem zásobníku na vodu: 2,1 l
Kapacita zásobníku zbytků kávy (porce): ~ 16
Kapacita zásobníku zrnkové kávy: 250 g
Délka přívodního kabelu: ~ 1,1 m
Napětí: 230 V AC, 50 Hz
Příkon: 1450 W
Spotřeba energie: 12 Wh
Spotřeba energie s E.S.M.© 1: -
Spotřeba energie s E.S.M.© 2: -
Spotřeba energie s E.S.M.©: ~ 5 Wh
Příkon v pohotovostním režimu (Stand-by): ≤ 0,01 W
Hmotnost: 10,9 kg
Rozměry: 28,5 x 34,2 x 43,3 cm

Představení přístroje

5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 22.5.2022
pred nekolika lety jsem si u Vas koupil Giga5. pristroj mi do provozu uvedla pani Jana Stefackova a od te doby pristroj bez zavad funguje asi 5 let pristroj jsem si prevezl do meho noveho domova v Thajsku Je zde vsak pro mne velika neprijemnost a to je nutnost denniho cesteni ventilu s mlekem Pokud je tento problem vyresen u Giga6, rad bych si Giga6 koupil
5
Avatar autora | 26.1.2019
Super,bezvadný stroj, velká spokojenost. Bez připomínek.
5
Z Avatar autora | 13.2.2018
Perfektní.,zejména; Společné místo pro mléčné i kávové speciality je umístěno uprostřed plochy. Nemůže tak dojít k omylu při napouštění. Jednoduché čištění kapučinátoru, bez rozebírání trysky, jen proplach. Velká výhoda. Výhoda,kterou ostatní stroje nemají,poue Z6 a Z8. Další velká výhoda je smart conect. Ovládání pomocí tabletu,nebo i mobilu. Průhledná nádržka na vodu, možnost vidět hladinu a vyjmutí nádržky směrem dopředu. Naprosto precizní,bezchybné a přesné zpracování od výrobce. Samozřeimě je to stroj ro náročné zákazníky, kteří dovedou ocenit prvotřídní kvalitu, jednoduchost a eleganci. D O P O R U Ć U J I.
5
Z Avatar autora | 2.2.2018
Cením si zejména několika věcí. Za prvé umístění hrnečku vždy na jedno místo uprostřed ,takže se nestane, že člověk zapomene a teče mu to jinam. Za druhé není potřeba stále demontovat a proplachovat kapučino trysku.Proplach do nádobky je lépe přijatelný a je možno i na chvíli odejít. Za třetí možnost jednoduše vytáhnout nádržku s vodou dopředu. Stačí jen lehce přizvednout. Ćlověk se nemusí šponovat s rukama nahoru a narazit tak třeba do něčeho, co je nad tím. Je dobré také vidět hladinu vody. Za čtvrté úžasná věc sedět s velkým tabletem u stolku a jednoduše si napustit kávu. Aplikace iPadu totiž trvale svítí,nevypíná obrazovku a spotřeba od rána do odpoledne není nijak zvlášť velká. Je prostě stále po ruce.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz