GIGA 6

79 990 Kč 66 107,44 Kč bez DPH
Skladem

Dokonalost, přesnost, profesionalita v nové dimenzi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svým modelem GIGA 6 dosáhla firma JURA nové definice pojmu „automatický kávovar na kávové speciality“. Tento profesionální přístroj do domácnosti vyniká nejmodernější technologií pro dokonalé výsledky. Vyrobený je z vysoce kvalitních materiálů a zpracovaný se švýcarskou přesností, což znamená, že jasná řeč designu září čirou dynamikou a kompetencí kávovaru GIGA 6. Masivní čelní část z 3 milimetry silného hliníku a těžká víka na ochranu aromatu z chromovaného zinkového tlakového odlitku podtrhují působivým způsobem vysokou kvalitu této nové ikony mezi automatickými kávovary.

Tento mistrovský kus švýcarského inženýrství ovládaný intuitivně pomocí dotykového displeje a tlačítka Blue Crystal Rotary Switch rozmazluje milovníky kávy 28 různými specialitami v dokonalé kvalitě. Umělá inteligence a do nejmenšího detailu promyšlená konstrukce umožňují dosud nevídanou pětihvězdičkovou manipulaci.

  • 28 individuálně nastavitelných kávových specialit v nejvyšší kvalitě
  • 2 samostatné keramické mlýnky
  • Barevný dotykový displej s umělou inteligencí
  • Pulzní extrakční proces P.E.P
  • Rotační ovladač s krystalově modrým podsvícením

  

P E T R A C O - specialista na kávovary


 

Dokonalost s dvojí jistotou

Dokonalý požitek z kávy je výsledkem ideálních podmínek extrakce. Trendové speciality jsou součtem dokonalých ingrediencí. Nový kávovar GIGA 6 tři různé postupy přípravy kávy a optimální zahřívání a napěňování mléka, které ve třech různých procesech přípravy trendových specialit dokonale uplatňují své silné stránky. Kompletně nové vnitřní uspořádání se soustředěnou dynamikou 2 systémů ohřevu a 2 čerpadly umožňuje paralelní přípravu kávy a mléka resp. mléčné pěny. Nový prestižní objekt značky JURA připravuje na přání dokonce 2 speciality současně. Mléko a mléčnou pěnu lze přizpůsobit individuální chuti a naprogramovat v 10 teplotních stupních.

 

Keramické mlýnky

Vyrobeno z jednoho z nejtvrdších materiálů s nejvyšší přesností. Dva  elektronicky nastavitelné mlýnky s keramickými kameny zajistí optimální pomletí kávy. Mlýnky jsou nastavitelné v poměru  4:0, 3:1, 1:1, 1:3, 0:4.

 

Umělá inteligence

S kávovarem GIGA 6 vstupuje do systému ovládání umělá inteligence. Dotykový barevný displej o velikosti 4,3" s vysokým rozlišením zobrazuje uživateli výhradně relevantní informace. Samoučící algoritmus rozpozná osobní chuťové preference a podle toho přizpůsobuje počáteční obrazovku. Tak se na něm zobrazuje 2, 5 nebo 8 preferovaných specialit. Obrázky a symboly jsou jasně srozumitelné, promyšlené a redukované pouze na to podstatné. Speciality lze individuálně pojmenovat a jejich názvy skrýt nebo zobrazit.

 

Jednoduchá funkčnost

Mimořádný důraz kladli inženýři společnosti JURA na novou konstrukci odkapávací misky. Odkapávací misku, která je vhodná do myčky, lze jen jednou rukou snadno vyjmout, vyprázdnit a znovu nasadit. Optimálně položené těžiště při tom zabraňuje rozlití vody. Jednoduché, čisté, rychlé, pohodlné – pětihvězdičková myšlenka prostupuje každým detailem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prémiové kávovary
Záruka: 25 měsíců
Hmotnost: 18 kg
Latté macchiato pouhým stisknutím tlačítka: ANO
Cappuccino pouhým stisknutím tlačítka: ANO
Množství vody lze naprogramovat ke každé přípravě: ANO
Intenzitu kávy lze naprogramovat ke každé přípravě: 5 úrovní
Programovatelná teplota spařování: 2 úrovně
Vícestupňový Aroma+ mlýnek: ANO
Výškově nastavitelná výpust na kávu: 65 - 111 mm
Šířkově nastavitelná výpust na kávu: 20 - 50 mm
Výpust na cappucino s FeinSchaum technologií: mezi 110 a 153 mm, výškově nastavitelná na souvislé stupnici
Osvětlení šálků: jantarová / bílá
Displej: TFT barevný
Connector System pro variace Cappuccinátorů a trysek na vodu: ANO
Aktivní sledování kávových zrn: ANO
Údržba statusem na dispeji (čištění, odvápnění, filtrace): ANO
Objem zásobníku na vodu: 2,1 l
Kapacita zásobníku zbytků kávy (porce): ~ 16
Kapacita zásobníku zrnkové kávy: 250 g
Délka přívodního kabelu: ~ 1,1 m
Napětí: 230 V AC, 50 Hz
Příkon: 1450 W
Spotřeba energie: 12 Wh
Spotřeba energie s E.S.M.© 1: -
Spotřeba energie s E.S.M.© 2: -
Spotřeba energie s E.S.M.©: ~ 5 Wh
Příkon v pohotovostním režimu (Stand-by): ≤ 0,01 W
Hmotnost: 10,9 kg
Rozměry: 28,5 x 34,2 x 43,3 cm

Představení přístroje

5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 22.5.2022
pred nekolika lety jsem si u Vas koupil Giga5. pristroj mi do provozu uvedla pani Jana Stefackova a od te doby pristroj bez zavad funguje asi 5 let pristroj jsem si prevezl do meho noveho domova v Thajsku Je zde vsak pro mne velika neprijemnost a to je nutnost denniho cesteni ventilu s mlekem Pokud je tento problem vyresen u Giga6, rad bych si Giga6 koupil
5
Avatar autora | 26.1.2019
Super,bezvadný stroj, velká spokojenost. Bez připomínek.
5
Z Avatar autora | 13.2.2018
Perfektní.,zejména; Společné místo pro mléčné i kávové speciality je umístěno uprostřed plochy. Nemůže tak dojít k omylu při napouštění. Jednoduché čištění kapučinátoru, bez rozebírání trysky, jen proplach. Velká výhoda. Výhoda,kterou ostatní stroje nemají,poue Z6 a Z8. Další velká výhoda je smart conect. Ovládání pomocí tabletu,nebo i mobilu. Průhledná nádržka na vodu, možnost vidět hladinu a vyjmutí nádržky směrem dopředu. Naprosto precizní,bezchybné a přesné zpracování od výrobce. Samozřeimě je to stroj ro náročné zákazníky, kteří dovedou ocenit prvotřídní kvalitu, jednoduchost a eleganci. D O P O R U Ć U J I.
5
Z Avatar autora | 2.2.2018
Cením si zejména několika věcí. Za prvé umístění hrnečku vždy na jedno místo uprostřed ,takže se nestane, že člověk zapomene a teče mu to jinam. Za druhé není potřeba stále demontovat a proplachovat kapučino trysku.Proplach do nádobky je lépe přijatelný a je možno i na chvíli odejít. Za třetí možnost jednoduše vytáhnout nádržku s vodou dopředu. Stačí jen lehce přizvednout. Ćlověk se nemusí šponovat s rukama nahoru a narazit tak třeba do něčeho, co je nad tím. Je dobré také vidět hladinu vody. Za čtvrté úžasná věc sedět s velkým tabletem u stolku a jednoduše si napustit kávu. Aplikace iPadu totiž trvale svítí,nevypíná obrazovku a spotřeba od rána do odpoledne není nijak zvlášť velká. Je prostě stále po ruce.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz